Kontakt Head

KONAKTUJTE NÁS 

mob.: 0915 884 230

mail.: info-ZVNC-prr.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Druhá novinka Vypracovanie vizualizácie a vypracovanie projektu k rekonštrukcii RD zľava -25% pri kúpe RD z...

Výstavba 4-izb.domu /116m2/ - projekt

Cena:
dohodou
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Bánovce nad Bebravou
Obec: Podlužany
Kategória: Projekty
 
Konštrukcia: neuvedené
ID inzerátu: BNOIV128
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám možnosť výstavby 4-izb. rodinného domu, podlahová plocha: 116m2, zastavaná plocha: 140m2.

Atraktívny rodinný dom strednej veľkostnej kategórie je riešením pre ľudí, ktorí chcú mať dostatok súkromia a zároveň využiť výhody rodinného domu. Je vhodný pre 4.člennú rodinu. Bude stáť na upravenom rovinatom pozemku s bezproblémovým prístupom. Kvalitné architektonické  stvárnenie a zmysluplne navrhnutý interiér sú hlavnými znakmi tohto projektu. Majiteľ ocení pocit súkromia a pohody na terase vo vlastnej záhrade. V tomto  dome nájdete pokojné bývanie s celodenným slnkom, ku ktorému prispievajú aj francúzske okná. V otvorenej časti je kuchyňa spojená s jedálňou a priestranná obývacia izba s východom na terasu. K vybaveniu kuchyne je samozrejmosťou  špajza.  K rodinnej pohode jednoznačne prispieva aj možnosť realizácie krbu (predpríprava). Veľkou výhodou domu je aj samostatné WC. Pocit pohodlia a oddychu  vám dodajú priestranné a prakticky riešené izby. Dom bude nízkoenergetický, dôkladne tepelne odizolovaný od podlahy, steny aj strecha. Stropy budú priznané v obývacej časti podľa sklonu strechy, čo bude robiť dojem omnoho väčšej plochy. Dom bude odovzdaný ako holodom, ale navyše bude mať dodané všetky interiérové zárubne, dvere, laminátové podlahy. Pre nového majiteľa je možnosť /po dohode/ dotvorenia interiéru podľa jeho priania. Dokončenie sanity, obkladov, oplotenia a dvora.

Výhodou je možnosť zmeny dispozičného riešenia podľa vlastných predstáv. Pri stavbe domu budú použité kvalitné slovenské materiály s možnosťou vlastného výberu. Nehnuteľnosť bude napojená na vodovod, elektriku a plyn. Odpad bude zvedený do žumpy. V cene je zahrnutá projektová dokumentácia pre stavebné povolenie, inžinierska činnosť a kolaudácia.  V prípade záujmu je možná obhliadka vzorového domu.

Cena: dohodou

Ceny uvedené v ponuke sú KONEČNÉ a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! V cene je kompletný právny servis, vypracovanie zmlúv,vklady na kataster aj s poplatkami, notárske overenia + možnosť využitia ďalších služieb ako financovanie, znalecký posudok, projektovanie a zrealizovanie vašich predstáv. 

Maklér:

makler
Maklér:Jana Botková
Telefón:0905515824
E-mail:janabotkova-ZVNC-prr.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.