Kontakt Head

KONTAKTUJTE NÁS 

mob.: 0915 884 230

mail.: info-ZVNC-prr.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Druhá novinka Vypracovanie vizualizácie a vypracovanie projektu k rekonštrukcii RD zľava -25% pri kúpe RD z...

Rodinný dom s pozemkom 3179m2 v obci Podlužany pri Bánovciach n/B.- predaj

Cena:
80 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Bánovce nad Bebravou
Obec: Podlužany
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 140 m2
Plocha pozemku: 3179 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: garáž
ID inzerátu: BNOIV221
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

V obci Podlužany ponúkame na predaj samostatne stojací čiastočne podpivničený 4-izb. rodinný dom s jedným nadzemným podlažím a podkrovím. Nachádza sa na slnečnom a rovinatom pozemku o výmere 3179m2. Celkovo zastavaná plocha domu je cca 247 m2, zastavaná plocha obytnej časti domu je cca 176m2, úžitková plocha obytnej časti domu je cca 140m2. Nehnuteľnosť je v OV s vysporiadaným pozemkom bez tiarch. Pri stavbe bol použitý materiál pálená tehla, strecha je sedlová s 2 komínmi a škridlovou krytinou. Dom je situovaný medzi rodinnými domami v intraviláne obce. Pozostáva z 3 častí - pôvodná časť, prístavba, hospodárska budova. Pôvodná časť domu bola postavená v roku 1953. Pozostáva zo vstupnej verandy, chodby, troch izieb, kúpeľne, šatníka a komory. V roku 1970 bola daná do užívania prístavba, kde sa nachádza chodba so vstupom do kuchyne, izby a pivničných priestorov. Súčasťou prístavby je aj garáž. V pivničných priestoroch sa nachádza sklad a kotolňa. Hosodársku časť  tvorí prístrešok, suché WC, sklad a chlievy. Nehnuteľnosť je napojená na všetky IS - obecný vodovod, elektrinu (220/380V) a plyn. Kúrenie je ústredné - plynovým kotlom, ohrev vody zabezpečuje zásobníkový plynový ohrievač. Odpad je vedený do žumpy a trativodu. Pozemok je oplotený s udržiavanou záhradou, ovocným sadom, altánkom a studňou. Dom sa predáva v pôvodnom stave, čo umožňuje novému majiteľovi rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Výhodou danej nehnuteľnosti je prístup z dvoch strán, čo umožňuje rozdelenie pozemku s ďalším využitím. 

Obec Podlužany sa nachádza približne 7 km od okr.mesta Bánovce n/B. a 26 km od okr.mesta Trenčín. Je vstupnou bránou do mikroregiónu Podhorie s nádhernou prírodnou scenériou s piatimi prírodnými rezerváciami a dvoma prírodnými pamiatkami. Veľkou výhodou je blízkosť mesta Bánovce n/B. a tiež kompletná občianska vybavenosť  s dobrým autobusovým spojením. Poloha obce ponúka možnosti aktívneho oddychu a športového vyžitia, ako cykloturistika, turistika, rybolov /blízkosť priehrady/. Obec a okolitá príroda je dobrým poľovným a hubárskym revírom. Doporučujem pre kľudné, tiché a zdravé prostredie.                                                                                              

Nehnuteľnosť je po rekonštrukcii vhodná na celoročné, ako aj víkendové bývanie, prípadne na podnikanie aj bývanie, ako aj na investičné účely.                            

Cena 80 000 €

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o osobnú obhliadku ma neváhajte kontaktovať mailom ako aj telefonicky. Možnosť bezplatného finančného poradenstva ( riešime všetky banky na území SR s najlepšími podmienkami na trhu - možnosť nezáväznej ponuky na porovnanie). V prípade záujmu o rekonštrukciu danej nehnuteľnosti možnosť vypracovať vizualizácie, projektové riešenia, projektové dokumentácie aj kompletné vybavenie - na kľúč. Samozrejmosťou je kompletná inžinierska činnosť vykonávaná našou spoločnosťou zaoberajúcou sa okrem sprostredkovania aj projektovaním a realizáciou vašich predstáv! Dôverujte profesionálom v obore, profesionálom v nehnuteľnostiach. Ceny uvedené v ponuke sú KONEČNÉ a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! V cene je kompletný právny servis, vypracovanie profesionálnych zmlúv, vklady na kataster aj s poplatkami, notárske overenia + možnosť využitia ďalších služieb ako financovanie, znalecký posudok,dedičské konania, vysporiadania, projektovanie a zrealizovanie vašich predstáv...

Maklér:

makler
Maklér:Jana Botková
Telefón:0905515824
E-mail:janabotkova-ZVNC-prr.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.