Kontakt Head

KONTAKTUJTE NÁS 

mob.: 0915 884 230

mail.: info-ZVNC-prr.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Druhá novinka Vypracovanie vizualizácie a vypracovanie projektu k rekonštrukcii RD zľava -25% pri kúpe RD z...

Na predaj ovocný sad so zrubovou chatkou v Uhrovci, časť Látkovce pri Bánovciach n/B.

Cena:
35 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Bánovce nad Bebravou
Obec: Uhrovec
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 6358 m2
Vodovod: neuvedené
Elektrina: na pozemku
Plyn: neuvedené
Kanalizácia: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: BNOIV219
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

V obci Uhrovec, katastrálne územie Látkovce, ponúkame na predaj ovocný sad o výmere 6358m2 /32 x 210/m, nachádzajúci sa v peknej kotline za Ostrým vrchom, mimo zastavaného územia obce. Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve, bez tiarch a bremien.Súčasťou predaja je aj krásna zrubová chatka s komínom, prestrešenou terasou, murovanou pivnicou, suchým WC a unimobunkou v prednej časti sadu. Pozemok je z troch strán oplotený, v zadnej časti za chatkou je krásny les. V prevažnej časti sadu sú vysadené jablone, ale aj slivky a čerešne. K sadu vedie betónová prístupová cesta.

Zrubová chatka pozostáva z prestrešenej terasy so vstupom do chatky a murovanej pivnice, nachádzajúcej sa za chatkou. Celý interiér chatky má drevený, zrubový obklad, betónovú zaizolovanú podlahu s plávajúcou krytinou. Strop je taktiež zaizolovaný, s dreveným obložením. Príjemnú atmosféru dotvára piecka na drevo a drevený nábytok, ktorý  však nie je súčasťou predaja /v prípade záujmu je možnosť dokúpenia za dohodnutú cenu/. Súčasťou predaja je chladnička, elektrický dvojplatničkový varič a poličky so skrinkou nad chladničkou s drezom /ako to vidno na foto-zábere/. Do chatky je dovedená elektrina, voda ani kanalizácia tu nie je. /vodu je možné riešiť studňou/.   

Obec Látkovce je vzdialená od mesta Bánovce n/B. 10 km, od mesta Partizánske 12 km, len necelé 2 km od hlavného ťahu E572 spájajúceho Bánovce n/B. s Prievidzou.  Nachádza sa v krásnom horskom prostredí  Strážovských vrchov, v blízkosti obce Uhrovec - rodiska Ľudovíta Štúra a Alexandra Dubčeka. Vďaka krásnej prírodnej scenérií obklopenej horami, ako aj blízkosť rekreačného zariadenia Pema Farm, kde sa organizujú rôzne športové podujatia, školenia, detské tábory, školy v prírode a pod., je nehnuteľnosť vhodná pre milovníkov prírody na rekreačné účely, víkendové pobyty, chalupárčenie. Okolie ponúka možnosti turistiky, cykloturistiky, agroturistiky, ale aj hubárčenie, nakoľko je to obľúbená a vyhľadávaná hubárska lokalita. V blízkosti cca 5km je chatová oblasť Jerichov s priehradou a možnosťou rybárčenia. Je to skvelé miesto na regeneráciu a celkový oddych v lone prírody.   

Vrelo odporúčam !!!

Cena 35 000 €

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o osobnú obhliadku ma neváhajte kontaktovať mailom ako aj telefonicky. Možnosť bezplatného finančného poradenstva ( riešime všetky banky na území SR s najlepšími podmienkami na trhu - možnosť nezáväznej ponuky na porovnanie). V prípade záujmu o rekonštrukciu danej nehnuteľnosti možnosť vypracovať vizualizácie, projektové riešenia, projektové dokumentácie aj kompletné vybavenie - na kľúč. Samozrejmosťou je kompletná inžinierska činnosť vykonávaná našou spoločnosťou zaoberajúcou sa okrem sprostredkovania aj projektovaním a realizáciou vašich predstáv! Dôverujte profesionálom v obore, profesionálom v nehnuteľnostiach. Ceny uvedené v ponuke sú KONEČNÉ a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! V cene je kompletný právny servis, vypracovanie profesionálnych zmlúv, vklady na kataster aj s poplatkami, notárske overenia + možnosť využitia ďalších služieb ako financovanie, znalecký posudok,dedičské konania, vysporiadania, projektovanie a zrealizovanie vašich predstáv...

Maklér:

makler
Maklér:Jana Botková
Telefón:0905515824
E-mail:janabotkova-ZVNC-prr.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.