Kontakt Head

KONTAKTUJTE NÁS 

mob.: 0915 884 230

mail.: info-ZVNC-prr.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Druhá novinka Vypracovanie vizualizácie a vypracovanie projektu k rekonštrukcii RD zľava -25% pri kúpe RD z...

Na predaj pozemok 1424m2 v obci D.Držkovce pri Bánovciach n/B.

Cena:
29 980,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Bánovce nad Bebravou
Obec: Veľké Držkovce
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 1424 m2
Vodovod: pri pozemku
Elektrina: pri pozemku
Plyn: neuvedené
Kanalizácia: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: BNOIV218
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

V obci Veľké Držkovce, katastrálne územie Dolné Držkovce Vám ponúkame na predaj slnečný a rovinatý pozemok obdĺžnikového tvaru s výmerou 1424m2 /šírka 31m x dĺžka 43m/. Pozemok je umiestnený v zastavanom území obce a je vhodný na výstavbu rodinného domu. Inžinierske siete - voda a elektrina sú v dosahu. Prístup k pozemku je priamo z obecnej komunikácie. Pri pozemku sa nachádza aut. zastávka, škôlka, kúsok ďalej obchod a pošta. Okolie ponúka možnosti aktívneho oddychu, ako prechádzky, turistiku, cykloturistiku, agroturistiku, ale aj hubárčenie, nakoľko sa obec nachádza v lokalite s krásnou prírodnou scenériou, obklopená lúkami, lesmi a horami. 

Obec Veľké Držkovce vznikla zlúčením troch nasledovných obcí – Dolné Držkovce, Horné Držkovce a Čuklasovce. Nachádza sa v západnej časti bánovského výbežku Nitrianskej sprašovej pahorkatiny a na strednom toku potoka Inovec. Vzdialenosť  od okresného mesta Bánovce n/Bebr. je cca 10 km, od krajského mesta Trenčín je to cca 26 km. 

V prípade záujmu je možná výstavba rodinného domu na kľúč s možnosťou výberu dispozície a dotvorenia interiéru podľa priania.

Cena 29 980 €

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o osobnú obhliadku ma neváhajte kontaktovať mailom ako aj telefonicky. Možnosť bezplatného finančného poradenstva ( riešime všetky banky na území SR s najlepšími podmienkami na trhu - možnosť nezáväznej ponuky na porovnanie). V prípade záujmu o rekonštrukciu danej nehnuteľnosti možnosť vypracovať vizualizácie, projektové riešenia, projektové dokumentácie aj kompletné vybavenie - na kľúč. Samozrejmosťou je kompletná inžinierska činnosť vykonávaná našou spoločnosťou zaoberajúcou sa okrem sprostredkovania aj projektovaním a realizáciou vašich predstáv! Dôverujte profesionálom v obore, profesionálom v nehnuteľnostiach. Ceny uvedené v ponuke sú KONEČNÉ a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! V cene je kompletný právny servis, vypracovanie profesionálnych zmlúv, vklady na kataster aj s poplatkami, notárske overenia + možnosť využitia ďalších služieb ako financovanie, znalecký posudok,dedičské konania, vysporiadania, projektovanie a zrealizovanie vašich predstáv...

Maklér:

makler
Maklér:Jana Botková
Telefón:0905515824
E-mail:janabotkova-ZVNC-prr.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.