Kontakt Head

KONTAKTUJTE NÁS 

mob.: 0915 884 230

mail.: info-ZVNC-prr.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Druhá novinka Vypracovanie vizualizácie a vypracovanie projektu k rekonštrukcii RD zľava -25% pri kúpe RD z...

Dom vo výstavbe - Veľké Bedzany

Cena:
126 000,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Topoľčany
Obec: Topoľčany
Ulica: Veľké Bedzany
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: vo výstavbe
Podlahová plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 600 m2
Energ. certifikát: A
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: TOI31
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Veľké Bedzany. Úžitková plocha domu je 100m2, zastavaná 115m2 ,na pozemku s rozlohou necelých 600m2. Dom je  vo výstavbe, nízkoenergetický, dôkladne tepelne odizolovaný od podlahy, steny aj strecha, materiál tehla, strecha škridla. pPredpokladaný dátum dokončenia - jeseň 2019.Novostavba bude odovzdaná v stave holobyt, s podlahami, sanitou, kde bude treba už len doplniť dvere, zárubne a kuchyňu podľa vlastného vkusu. Výhodou kúpy domu vo výstavbe je, že si môžete zmeniť danú dispozíciu bytu, vybrať obklady a podlahu podľa svojich predstáv. V cene je taktiež oplotenie pozemku, terénne úpravy a murovaný plot bez výplne.

Výhody: Pekný , slnečný pozemok, škôlka v obci, v blízkosti nákupné centrum, oceníte taktiež pokojné, tiché  prostredie ale zároveň dobrú dostupnosť do mesta, nakoľko obec Veľké Bedzany je okrajová obec mesta Topoľčany s MHD dopravou.

Cena 126 000 €

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o osobnú obhliadku ma neváhajte kontaktovať mailom ako aj telefonicky. Možnosť bezplatného finančného poradenstva ( riešime všetky banky na území SR s najlepšími podmienkami na trhu - možnosť nezáväznej ponuky na porovnanie). V prípade záujmu o rekonštrukciu danej nehnuteľnosti možnosť vypracovať vizualizácie, projektové riešenia, projektové dokumentácie aj kompletné vybavenie - na kľúč. Samozrejmosťou je kompletná inžinierska činnosť vykonávaná našou spoločnosťou zaoberajúcou sa okrem sprostredkovania aj projektovaním a realizáciou vašich predstáv! Dôverujte profesionálom v obore, profesionálom v nehnuteľnostiach. Ceny uvedené v ponuke sú KONEČNÉ a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! V cene je kompletný právny servis, vypracovanie profesionálnych zmlúv, vklady na kataster aj s poplatkami, notárske overenia + možnosť využitia ďalších služieb ako financovanie, znalecký posudok,dedičské konania, vysporiadania, projektovanie a zrealizovanie vašich predstáv...

Maklér:

makler
Maklér:Ivona Šišková
Telefón:0911236880
E-mail:ivonasiskova-ZVNC-prr.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.