Kontakt Head

KONTAKTUJTE NÁS 

mob.: 0915 884 230

mail.: info-ZVNC-prr.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Druhá novinka Vypracovanie vizualizácie a vypracovanie projektu k rekonštrukcii RD zľava -25% pri kúpe RD z...

Pekný stavebný pozemok s vlastnou prístupovou cestou

Cena:
26 000,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Topoľčany
Obec: Rajčany
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 750 m2
Vodovod: neuvedené
Elektrina: neuvedené
Plyn: neuvedené
Kanalizácia: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: TOI28
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky pre  2 rodinné domy v obci Rajčany. Plocha jedného pozemku je cca. 660m2, plocha druhého pozemku cca.632m2. Pozemok je rovinatý s vlastnou prístupovou cestou . Cena väčšieho pozemku je 30.000€ a cena menšieho pozemku 25.000€.

Je možné pozemok kúpiť ako celok, v tom prípade bude cena pozemku so zľavou 5.000, teda pozemok o rozlohe takmer 1300m2 kúpite za 50.000€.

Výhody: Pekný, slnečný, rovinatý pozemok , dostatočne vzdialený od hlavnej cesty, čo zaručuje pokoj a výhľad na prírodu. Dobrá poloha, rovnaká vzdialenosť do miest Topoľčany, Bánovce nad Bebravou, Partizánske. Možnosť výstavby rodinného domu  na pozemku za veľmi prijateľnú cenu.

Cena  pozemku - 25.000€

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o osobnú obhliadku ma neváhajte kontaktovať mailom ako aj telefonicky. Možnosť bezplatného finančného poradenstva ( riešime všetky banky na území SR s najlepšími podmienkami na trhu - možnosť nezáväznej ponuky na porovnanie). V prípade záujmu o rekonštrukciu danej nehnuteľnosti možnosť vypracovať vizualizácie, projektové riešenia, projektové dokumentácie aj kompletné vybavenie - na kľúč. Samozrejmosťou je kompletná inžinierska činnosť vykonávaná našou spoločnosťou zaoberajúcou sa okrem sprostredkovania aj projektovaním a realizáciou vašich predstáv! Dôverujte profesionálom v obore, profesionálom v nehnuteľnostiach. Ceny uvedené v ponuke sú KONEČNÉ a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! V cene je kompletný právny servis, vypracovanie profesionálnych zmlúv, vklady na kataster aj s poplatkami, notárske overenia + možnosť využitia ďalších služieb ako financovanie, znalecký posudok,dedičské konania, vysporiadania, projektovanie a zrealizovanie vašich predstáv...

Maklér:

makler
Maklér:Ivona Šišková
Telefón:0911236880
E-mail:ivonasiskova-ZVNC-prr.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.