Kontakt Head

KONTAKTUJTE NÁS 

mob.: 0915 884 230

mail.: info-ZVNC-prr.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Druhá novinka Vypracovanie vizualizácie a vypracovanie projektu k rekonštrukcii RD zľava -25% pri kúpe RD z...

Výstavba RD v Dolných Našticiach na pozemku 580m²

Cena:
110 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Bánovce nad Bebravou
Obec: Dolné Naštice
Ulica: Dolné Naštice
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: projekt
Podlahová plocha: 116 m2
Plocha pozemku: 580 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 227
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:


V obci Dolné Naštice vzdialenej cca 2 km od mesta Bánovce n/B. ponúkame výstavbu 4-izbového rodinného domu s úžitkovou plochou 116, zastavanou plochou 140 vrátane terasy /viď foto/. Dom bude stáť na slnečnom, rovinatom pozemku o výmere cca 580. IS - elektrina sú pri pozemku, odpad bude riešený žumpou, voda s možnosťou napojenia sa na obecný vodovod. 

Popis: Atraktívny rodinný dom strednej veľkostnej kategórie je riešením pre ľudí, ktorí chcú mať dostatok súkromia a zároveň využiť výhody rodinného domu. Je vhodný pre 4-člennú rodinu. Bude stáť na upravenom rovinatom pozemku s bezproblémovým prístupom. Kvalitné architektonické  stvárnenie a zmysluplne navrhnutý interiér sú hlavnými znakmi tohto projektu. Majiteľ ocení pocit súkromia a pohody na terase vo vlastnej záhrade. V tomto  dome nájdete pokojné bývanie s celodenným slnkom, ku ktorému prispievajú aj francúzske okná. V otvorenej časti je kuchyňa spojená s jedálňou a priestranná obývacia izba s východom na terasu. K vybaveniu kuchyne je samozrejmosťou  špajza.  K rodinnej pohode jednoznačne prispieva aj možnosť realizácie krbu (predpríprava). Veľkou výhodou domu je aj samostatné WC. Pocit pohodlia a oddychu  vám dodajú priestranné a prakticky riešené izby. Dom bude nízkoenergetický, dôkladne tepelne odizolovaný od podlahy, steny aj strecha. Stropy budú priznané v obývacej časti podľa sklonu strechy, čo bude robiť dojem omnoho väčšej plochy. Dom bude odovzdaný ako holodom, ale navyše bude mať dodané všetky interiérové zárubne, dvere, laminátové podlahy. Pre nového majiteľa je možnosť /po dohode/ dotvorenia interiéru podľa jeho priania. Dokončenie sanity, obkladov, oplotenia a dvora.

Výhodou je možnosť zmeny dispozičného riešenia podľa vlastných predstáv. Pri stavbe domu budú použité kvalitné slovenské materiály s možnosťou vlastného výberu. V cene je zahrnutá projektová dokumentácia pre stavebné povolenie, inžinierska činnosť a kolaudácia.  V prípade záujmu je možná obhliadka vzorového domu.

Cena: 110 000€

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o osobnú obhliadku ma neváhajte kontaktovať mailom ako aj telefonicky. Možnosť bezplatného finančného poradenstva ( riešime všetky banky na území SR s najlepšími podmienkami na trhu - možnosť nezáväznej ponuky na porovnanie). V prípade záujmu o rekonštrukciu danej nehnuteľnosti možnosť vypracovať vizualizácie, projektové riešenia, projektové dokumentácie aj kompletné vybavenie - na kľúč. Samozrejmosťou je kompletná inžinierska činnosť vykonávaná našou spoločnosťou zaoberajúcou sa okrem sprostredkovania aj projektovaním a realizáciou vašich predstáv! Dôverujte profesionálom v obore, profesionálom v nehnuteľnostiach. Ceny uvedené v ponuke sú KONEČNÉ a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! V cene je kompletný právny servis, vypracovanie profesionálnych zmlúv, vklady na kataster aj s poplatkami, notárske overenia + možnosť využitia ďalších služieb ako financovanie, znalecký posudok,dedičské konania, vysporiadania, projektovanie a zrealizovanie vašich predstáv...

Maklér:

makler
Maklér:Jozef Fodora
Telefón:0949857725
E-mail:jozeffodora-ZVNC-prr.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.