Kontakt Head

KONTAKTUJTE NÁS 

mob.: 0915 884 230

mail.: info-ZVNC-prr.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Druhá novinka Vypracovanie vizualizácie a vypracovanie projektu k rekonštrukcii RD zľava -25% pri kúpe RD z...

Predaj RD s pozemkom 1011m2 v obci Tr.Mitice pri Trenčíne.

Cena:
52 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Trenčianske Mitice
Ulica:
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 92 m2
Plocha pozemku: 1011 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: garáž
ID inzerátu: BNOIV203
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

V obci Trenčianske Mitice ponúkame na predaj starší, jednopodlažný, čiastočne podpivničený 3-izbový dom na pozemku s výmerou 1011m2, so zastavanou plochou cca 266m2, úžitkovou plochou cca 92m2. Nehnuteľnosť je v OV bez tiarch a vec. bremien. Rodinný dom pozostáva z pôvodnej časti a prístavby. Pôvodná časť bola postavená v 40-tých rokoch min. storočia. Pri stavbe bol použitý materiál pálená/surová tehla + kváder. Prístavba bola postavená v 60-tých rokoch z pálenej tehly a kvádra. Na oplotenom, rovinatom pozemku sa nachádza stodola, garáž a letná kuchyňa. Súčasťou je aj kopaná 15 m hlboká studňa, nachádzajúca sa pred vstupom do domu. Rodinný dom sa predáva v pôvodnom stave a vyžaduje kompletnú rekonštrukciu, čo umožňuje novému majiteľovi prerábku podľa vlastných predstáv. Nehnuteľnosť bola vykurovaná tuhým palivom, napojená je na elektrinu a obecnú vodu. Elektrina je dovedená aj do garáže a letnej kuchynky, obec.voda je dotiahnutá do let.kuchynky. Na pozemku sa nachádza plynová prípojka, ktorá je v súčasnosti odpojená. Prístup k nehnuteľnosti je priamo z obecnej komunikácie.

Dispozícia domu:  Pôvodnú časť domu tvoria dve prechodné izby, komora a stodola. V izbách sú drevené trámové stropy a škvarobetónové podlahy, ktoré boli zateplené polystyrénom a perlitom pred cca 15 rokmi. Vstup do izieb je z prístavby. Do komory a stodoly sa vchádza z vonku. Prístavba pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne s prechodom do izby, kúpeľne spojenej s WC a špajze. 

Obec Trenč. Mitice leží v severozápadnom výbežku Bánovskej kotliny na južných svahoch Strážovskej hornatiny, ktorú tu od Považského Inovca oddeľuje Mníchovo Lehotské sedlo. Je to len pár metrov od hlavnej cesty spájajúcej Trenčín s Bánovcami n/Bebr., približne 15 km od mesta Trenčín a 16 km od mesta Bánovce n/B. Poloha obce ponúka možnosti aktívneho oddychu a športového vyžitia, hlavne však turistiku, nakoľko sa nachádza pod úpätím najvyššieho vrchu v okolí Trenčína - Inovca. Bohaté lesné porasty sú rajom pre hubárov a dobrým poľovným revírom. V obci sa nachádza viacero prameňov minerálnych vôd, časť ktorých je zachytená a využívaná pri plnení prírodnej minerálnej vody Mitická. Obec disponuje dobrým autobusovým spojením a výbornou občianskou vybavenosťou.

Nehnuteľnosť je po kompletnej rekonštrukcii vhodná na celoročné ale aj víkendové bývanie, prípadne na podnikateľské účely, nakoľko sa nachádza vo veľmi dobrej a vyhľadávanej lokalite s prekrásnou prírodnou scenériou a zároveň v blízkosti hlavného ťahu Trenčín - Prievidza. 

Cena 52 000 €

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o osobnú obhliadku ma neváhajte kontaktovať mailom ako aj telefonicky. Možnosť bezplatného finančného poradenstva ( riešime všetky banky na území SR s najlepšími podmienkami na trhu - možnosť nezáväznej ponuky na porovnanie). V prípade záujmu o rekonštrukciu danej nehnuteľnosti možnosť vypracovať vizualizácie, projektové riešenia, projektové dokumentácie aj kompletné vybavenie - na kľúč. Samozrejmosťou je kompletná inžinierska činnosť vykonávaná našou spoločnosťou zaoberajúcou sa okrem sprostredkovania aj projektovaním a realizáciou vašich predstáv! Dôverujte profesionálom v obore, profesionálom v nehnuteľnostiach. Ceny uvedené v ponuke sú KONEČNÉ a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! V cene je kompletný právny servis, vypracovanie profesionálnych zmlúv, vklady na kataster aj s poplatkami, notárske overenia + možnosť využitia ďalších služieb ako financovanie, znalecký posudok,dedičské konania, vysporiadania, projektovanie a zrealizovanie vašich predstáv...

Maklér:

makler
Maklér:Jana Botková
Telefón:0905515824
E-mail:janabotkova-ZVNC-prr.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.