Kontakt Head

KONTAKTUJTE NÁS 

mob.: 0915 884 230

mail.: info-ZVNC-prr.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Druhá novinka Vypracovanie vizualizácie a vypracovanie projektu k rekonštrukcii RD zľava -25% pri kúpe RD z...

Predaj pozemku 7883m2 v obci Zlatníky pri Bánovciach n/B.

Cena:
41 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Bánovce nad Bebravou
Obec: Zlatníky
Ulica:
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 7883 m2
Vodovod: neuvedené
Elektrina: pri pozemku
Plyn: pri pozemku
Kanalizácia: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: BNOIV201
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

V obci Zlatníky pri Bánovciach n/B. ponúkame  na predaj väčší,  slnečný, mierne svahovitý pozemok s celkovou výmerou 7883 m2 /šírka 39 m2/ vhodný na výstavbu jedného alebo viacerých rodinných domov. Pozemok je obdĺžnikového tvaru a je zahrnutý do územného plánu obce pre výstavbu nových rodinných domov. Inžinierske siete - plyn a elektrina sú pri pozemku, vodu je nutné riešiť studňou. Pozemok je situovaný oproti obecnej komunikácií s výškovým prevýšením + 3m . 

V súčasnosti sa robí nový geometrický plán, nakoľko prebieha predaj prvej /menšej/ časti pozemku. K predaju zostáva druhá väčšia časť pozemku, cca 4000 m2. Bližšie informácie budú poskytnuté po dokončeni GP.

Obec Zlatníky  sa rozprestiera  pod východnými svahmi Považského Inovca v prostredí s krásnou prírodnou scenériou. Od okr.mesta Bánovce n/B. je vzdialená 14 km, od Topoľčian 22 km, od Partizánskeho 25 km, od Trenčína je to 31 km. Poloha obce ponúka možnosti aktívneho oddychu a športového vyžitia, ako cykloturistika, turistika, ale aj rybolov, nakoľko sa v blízkosti nachádza  priehrada Nemečky a prírodná rezervácia Kulháň s možnosťou voľného lovu, ale aj predaja čerstvých a pečeno-údených rýb. Obec a okolitá príroda je dobrým poľovným a hubárskym revírom. Výhodou je dostatočná občianska vybavenosť /škola 1.-9. ročník, škôlka, obchody, reštaurácia, penzión, pohostinstvo, pošta, úrad, park, rekreačné a športové areály/ a pravidelné autobusové spojenie do okr. mesta. Doporučujem pre kľudné, tiché a zdravé prostredie. 

V prípade záujmu je možná výstavba rodinného domu na kľúč s možnosťou výberu materiálu, dispozície a dotvorenia interiéru podľa priania. Realizáciu stavby vrátane projektovej dokumentácie, stavebného povolenia, inžinierskej činnosti a kolaudácie zabezpečuje naša spoločnosť PRR s.r.o., ktorá má v danej oblasti dlhoročné skúsenosti. 

Foto je ilustračná vizualizácia možného riešenia domu. Možná obhliadka vzorového domu.

Cena 41 000 €

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o osobnú obhliadku ma neváhajte kontaktovať mailom ako aj telefonicky. Možnosť bezplatného finančného poradenstva ( riešime všetky banky na území SR s najlepšími podmienkami na trhu - možnosť nezáväznej ponuky na porovnanie). V prípade záujmu o rekonštrukciu danej nehnuteľnosti možnosť vypracovať vizualizácie, projektové riešenia, projektové dokumentácie aj kompletné vybavenie - na kľúč. Samozrejmosťou je kompletná inžinierska činnosť vykonávaná našou spoločnosťou zaoberajúcou sa okrem sprostredkovania aj projektovaním a realizáciou vašich predstáv! Dôverujte profesionálom v obore, profesionálom v nehnuteľnostiach. Ceny uvedené v ponuke sú KONEČNÉ a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! V cene je kompletný právny servis, vypracovanie profesionálnych zmlúv, vklady na kataster aj s poplatkami, notárske overenia + možnosť využitia ďalších služieb ako financovanie, znalecký posudok,dedičské konania, vysporiadania, projektovanie a zrealizovanie vašich predstáv...

Maklér:

makler
Maklér:Jana Botková
Telefón:0905515824
E-mail:janabotkova-ZVNC-prr.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.