Kontakt Head

KONTAKTUJTE NÁS 

mob.: 0915 884 230

mail.: info-ZVNC-prr.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Druhá novinka Vypracovanie vizualizácie a vypracovanie projektu k rekonštrukcii RD zľava -25% pri kúpe RD z...

Predaj domu so slnečným pozemkom 848m2 v obci Timorádza pri Bánovciach n/B.

Cena:
51 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Bánovce nad Bebravou
Obec: Timoradza
Ulica: Timoradza
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 208 m2
Plocha pozemku: 848 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: BNOIV200
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

V obci Timorádza pri Bánovciach n/B. ponúkame na predaj tojpodlažný, celkovo podpivničený, 3-izb. rodinný dom, nachádzajúci sa na slnečnom, rovinatom pozemku o výmere 848m2 , so zastavanou plochou 130m a celkovou úžitkovou plochou vrátane pivn.priestorov  cca 208m2. Dom je v OV s vysporiadaným pozemkom bez tiarch. Situovaný je  medzi rodinnými domami v intraviláne obce. Predáva sa v pôvodnom stave, čo umožňuje novému majiteľovi rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Prístup k nehnuteľnosti je priamo z obecnej komunikácie. 

OPIS:  Rodinný dom je situovaný približne v strede obce s pekným výhľadom na obec a okolité hory. Bol postavený v sedemdesiatych rokoch min. storočia. Pri stavbe bol použitý materiál pálená tehla v kombinácií s kvádrom, strecha je sedlová so škridlovou krytinou /krov aj krytina je v pomerne dobrom stave/. Dom pozostáva z troch podlaží - suterén, prvé nadzemné podlažie a podkrovie. Prvé nadzemné podlažie tvorí vstupná veranda, chodba, kuchyňa, tri izby, kúpeľňa so začatou prestavbou, špajza a schodisko so vstupom do suterénu a podkrovia. V podkroví je začatá rekonštrukcia ďalších obytných priestorov so vstupom na priestrannú terasu z jednej strany a balkón z druhej strany. Suterén tvoria pivničné priestory s rôznorodým využitím. Nehnuteľnosť je napojená na elektrinu. Obecná voda a plyn sú privedené na pozemok /stačí sa pripojiť na obec. vodovod a požiadať o vodomer/. V súčasnosti je nehnuteľnosti zásobovaná vodou z vlastnej studne. Odpad je riešený žumpou, v dohľadnej dobe bude pripojenie na kanalizáciu. Dom nejaví známky vlhkosti. Po rozsiahlej rekonštrukcii je vhodný na celoročné bývanie pre  väčšiu, prípadne viacgeneračnú rodinu. 

Obec Timorádza  leží v severnej časti bánovského výbežku, pri úpätí Strážovskej hornatiny na strednom toku rieky Bebravy. Obec je vzdialená od okres. mesta Bánovce n/B. 12 km, od kúpeľného mesta Trenč.Teplice 17 km, od krajského mesta Trenčín  30 km. Nachádza sa v prostredí s krásnou prírodnou scenériou, obklopená krásnymi okolitými horami, lesmi, lúkami. Výhodou je dostatočná občianska vybavenosť, infraštruktúra a dobré autobusové spojenie do okr.mesta. Poloha obce ponúka možnosti aktívneho oddychu a športového vyžitia, ako cykloturistika, turistika a pod. Obec a okolitá príroda je dobrým poľovným a hubárskym revírom. Doporučujem pre kľudné, tiché a zdravé prostredie.                                                                                                                                                                                                                   

Cena 51 000 €

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o osobnú obhliadku ma neváhajte kontaktovať mailom ako aj telefonicky. Možnosť bezplatného finančného poradenstva ( riešime všetky banky na území SR s najlepšími podmienkami na trhu - možnosť nezáväznej ponuky na porovnanie). V prípade záujmu o rekonštrukciu danej nehnuteľnosti možnosť vypracovať vizualizácie, projektové riešenia, projektové dokumentácie aj kompletné vybavenie - na kľúč. Samozrejmosťou je kompletná inžinierska činnosť vykonávaná našou spoločnosťou zaoberajúcou sa okrem sprostredkovania aj projektovaním a realizáciou vašich predstáv! Dôverujte profesionálom v obore, profesionálom v nehnuteľnostiach. Ceny uvedené v ponuke sú KONEČNÉ a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! V cene je kompletný právny servis, vypracovanie profesionálnych zmlúv, vklady na kataster aj s poplatkami, notárske overenia + možnosť využitia ďalších služieb ako financovanie, znalecký posudok,dedičské konania, vysporiadania, projektovanie a zrealizovanie vašich predstáv...

Maklér:

makler
Maklér:Jana Botková
Telefón:0905515824
E-mail:janabotkova-ZVNC-prr.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.