Kontakt Head

KONTAKTUJTE NÁS 

mob.: 0915 884 230

mail.: info-ZVNC-prr.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Druhá novinka Vypracovanie vizualizácie a vypracovanie projektu k rekonštrukcii RD zľava -25% pri kúpe RD z...

Predané !!! 3-izb.dom s pozemkom 2313m2 v Trenč. Jastrabí pod vrchom Inovec

Cena:
72 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Trenčianske Jastrabie
Ulica:
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 96 m2
Plocha pozemku: 2313 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: garáž
ID inzerátu: BNOIV198
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

V obci Trenčianske Jastrabie ponúkame na predaj starší, jednopodlažný, čiastočne zrekonštruovaný a podpivničený 3-izbový dom na pozemku s výmerou 2313m2, so zastavanou plochou 120m2, úžitkovou plochou 96m2. Dom je v OV bez tiarch a vec. bremien. Bol postavený v roku 1955, skolaudovaný v r. 1956. Pri stavbe bol použitý materiál pálená tehla, základy sú z kameňa. Vrámci rekonštrukcie bola po roku 2000 menená strešná krytina - škridla a strešné laty. V celom dome boli menené okná za plastové a bol zakúpený nový plynový kotol. Podlahy sú škvarobetónové s linoleovou krytinou. Dom je neobývaný od roku 2015. Nejaví známky vlhkosti. K nehnuteľnosti patrí prístavba hospodárskej budovy a garáž. Za domom sa nachádza rozľahlý, mierne svahovitý pozemok s krásnym výhľadom na okolitú prírodu.

Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, troch izieb, komory a kúpeľne spojenej s WC. V podkroví je možné dobudovať ďalšie obytné miestností. Dom je čiastočne podpivničený s využitím pivničných priestorov ako kotolňa. Je napojený na verejný vodovod, elektrinu a plyn. Odpad je zvedený do žumpy. Kúrenie je ústredné - plynové, s bojlerom na ohrev teplej vody v kuchyni a v kúpeľni. Na pozemku sa nachádza aj vlastná studňa. Prístup k nehnuteľnosti je priamo z obecnej komunikácie. 

Obec Tr. Jastrabie leží v údolí pod Považským Inovcom, len pár metrov od hlavnej cesty spájajúcej Trenčín s Bánovcami n/Bebr., približne 15 km od mesta Trenčín a 16 km od okres. mesta Bánovce n/B. Poloha obce ponúka možnosti aktívneho oddychu a športového vyžitia, hlavne však turistiku, nakoľko sa nachádza pod úpätím najvyššieho vrchu v okolí Trenčína - Inovca. Bohaté lesné porasty sú rajom pre hubárov a dobrým poľovným revírom. Obec disponuje dobrým autobusovým spojením a kompletnou občianskou vybavenosťou.

Veľkou výhodou danej nehnuteľnosti je v budúcnosti možnosť využitia rozľahlého pozemku na stavbu ďalšej nehnuteľnosti, nakoľko  sa plánuje výstavba prístupovej cesty zo zadnej strany pozemku.

Cena 72 000 €

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o osobnú obhliadku ma neváhajte kontaktovať mailom ako aj telefonicky. Možnosť bezplatného finančného poradenstva ( riešime všetky banky na území SR s najlepšími podmienkami na trhu - možnosť nezáväznej ponuky na porovnanie). V prípade záujmu o rekonštrukciu danej nehnuteľnosti možnosť vypracovať vizualizácie, projektové riešenia, projektové dokumentácie aj kompletné vybavenie - na kľúč. Samozrejmosťou je kompletná inžinierska činnosť vykonávaná našou spoločnosťou zaoberajúcou sa okrem sprostredkovania aj projektovaním a realizáciou vašich predstáv! Dôverujte profesionálom v obore, profesionálom v nehnuteľnostiach. Ceny uvedené v ponuke sú KONEČNÉ a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! V cene je kompletný právny servis, vypracovanie profesionálnych zmlúv, vklady na kataster aj s poplatkami, notárske overenia + možnosť využitia ďalších služieb ako financovanie, znalecký posudok,dedičské konania, vysporiadania, projektovanie a zrealizovanie vašich predstáv...

Maklér:

makler
Maklér:Jana Botková
Telefón:0905515824
E-mail:janabotkova-ZVNC-prr.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.