Kontakt Head

KONTAKTUJTE NÁS 

mob.: 0915 884 230

mail.: info-ZVNC-prr.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Druhá novinka Vypracovanie vizualizácie a vypracovanie projektu k rekonštrukcii RD zľava -25% pri kúpe RD z...

PREDANÉ !!! Predaj pozemku 605m2 v obci Prusy pri Bánovciach n/Bebr.R

Cena:
19 650,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Bánovce nad Bebravou
Obec: Prusy
Ulica:
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 605 m2
Vodovod: pri pozemku
Elektrina: pri pozemku
Plyn: pri pozemku
Kanalizácia: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: BNOIV197
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

V obci Prusy vzdialenej len 6 km od okres. mesta Bánoviec n/B. ponúkame na predaj rovinatý pozemok o výmere 605 m2., nachádzajúci sa v zastavanej časti obce, medzi domami, vhodný na výstavbu rodinného domu, prípadne chatky. Inžinierske siete - elektrina, plyn a obecný vodovod sú v dosahu. Prístup k nehnuteľnosti je priamo z obecnej komunikácie. Veľkou výhodou umiestnenia pozemku je tiché a pekné prostredie, ale zároveň aj blízkosť okr. mesta Bánovce n/B. /len 6 km/, ako aj blízkosť hlavného ťahu, spájajúceho krajské mesto Trenčín s mestom Prievidza. Okolie s peknou prírodnou scenériou a priehradou ponúka možnosti prechádzok, turistiky, cykloturistiky, hubárčenia, ale aj rybárčenia, plávania, člnkovania, surfovania a iných športových a oddychových aktivít.  

Cena 19 650 €

V prípade záujmu je možná výstavba rodinného domu na kľúč s možnosťou výberu materiálu, dispozície a dotvorenia interiéru podľa priania. Realizáciu stavby vrátane projektovej dokumentácie, stavebného povolenia, inžinierskej činnosti a kolaudácie zabezpečuje naša spoločnosť PRR s.r.o., ktorá má v danej oblasti dlhoročné skúsenosti. 

Foto je ilustračná vizualizácia možného riešenia domu.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o osobnú obhliadku ma neváhajte kontaktovať mailom ako aj telefonicky. Možnosť bezplatného finančného poradenstva ( riešime všetky banky na území SR s najlepšími podmienkami na trhu - možnosť nezáväznej ponuky na porovnanie). V prípade záujmu o rekonštrukciu danej nehnuteľnosti možnosť vypracovať vizualizácie, projektové riešenia, projektové dokumentácie aj kompletné vybavenie - na kľúč. Samozrejmosťou je kompletná inžinierska činnosť vykonávaná našou spoločnosťou zaoberajúcou sa okrem sprostredkovania aj projektovaním a realizáciou vašich predstáv! Dôverujte profesionálom v obore, profesionálom v nehnuteľnostiach. Ceny uvedené v ponuke sú KONEČNÉ a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! V cene je kompletný právny servis, vypracovanie profesionálnych zmlúv, vklady na kataster aj s poplatkami, notárske overenia + možnosť využitia ďalších služieb ako financovanie, znalecký posudok,dedičské konania, vysporiadania, projektovanie a zrealizovanie vašich predstáv...

Maklér:

makler
Maklér:Jana Botková
Telefón:0905515824
E-mail:janabotkova-ZVNC-prr.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.