Kontakt Head

KONTAKTUJTE NÁS 

mob.: 0915 884 230

mail.: info-ZVNC-prr.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Druhá novinka Vypracovanie vizualizácie a vypracovanie projektu k rekonštrukcii RD zľava -25% pri kúpe RD z...

ZNÍŽENÁ CENA ! Predaj budovy so začatou rekonštrukciou na pozemku 1593m2 v podhorskej obci Závada p/Č.vrchom.

Cena:
64 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Bánovce nad Bebravou
Obec: Kšinná
Ulica:
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 270 m2
Plocha pozemku: 1593 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: BNOIV194
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

V nádhernom tichom prostredí Strážovských vrchov v podhorskej obci Závada pod Čiernym vrchom ponúkame na predaj staršiu budovu s rozľahlým, mierne svahovitým pozemkom o výmere 1593 m2, so zastavanou plochou 340m2. Prístup k nehnuteľnosti je priamo z obecnej komunikácie. Je to bývalá obecná škola v osobnom vlastníctve s vysporiadaným pozemkom. Situovaná je na miernom svahu, čo umožňuje krásny výhľad na obec a okolitú prírodu. Samotná stavba je z pálenej tehly v kombinácií s kameňom, ako vidno na záberoch. Predáva sa čiíastočne zrekonštruovaná. Vrámci rekonštrukcie bol kompletne opravený krov /použitý červený smrek/, kompletne menená strešná krytina /škridla zn.Tondach, r.2014/, boli osekané omietky /vidno kameň a tehly/, vykopané podlahy do hĺbky 30cm /kvôli izolácií a poterom/, v celom dome je urobená hydroizolácia. Treba dorobiť stropy. Na pozemku, ktorý bol upravovaný a oplotený, je urobený murovaný altánok s betónovou podlahou a predprípravou na gril a piecku. Altánok so sedením je situovaný vedľa krásnej, asi 100-ročnej lipy, čo vytvára úžasnú scenériu s nádherným výhľadom. /Stromy sú z južnej strany, čo v horúcich letných dňoch vytvára príjemný tieň/. Budova je v súčasnosti bez inžinierskych sieti, ale je vypracovaný projekt a vybavené povolenie na ich pripojenie /elektrina, obecná voda, žumpa/. Vodovodné a elektrické prípojky sú na hranici pozemku. Obec nie je plynofikovaná. 

Obec Závada p/Č.vrchom je vzdialená od okres. mesta Bánovce n/B. cca 17km a od obce Uhrovec cca 7km. Vďaka krásnej prírodnej scenérií obklopenej horami, ako aj blízkosti lyžiarského vleku, zrúcanín hradu a ďalších kultúrnych pamiatok / Jankov vŕšok, kaštieľ zo 16.stor., múzeum, rodný dom Ľ.Štúra a A.Dubčeka, románsky kostolík z 13.stor. atď./, je nehnuteľnosť po nutnej rekonštrukcii vhodná na podnikateľské účely, celoročné bývanie, rekreačné účely a chalupárčenie. Obec je dobrým poľovným a hubárskym revírom. Odporúčam pre ľudí, ktorí vyhľadávajú kľudné, tiché a zdravé prostredie. V prípade záujmu je možné zabezpečiť celú rekonštrukciu budovy podľa dohody. 

Cena 64 000 €

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o osobnú obhliadku ma neváhajte kontaktovať mailom ako aj telefonicky. Možnosť bezplatného finančného poradenstva ( riešime všetky banky na území SR s najlepšími podmienkami na trhu - možnosť nezáväznej ponuky na porovnanie). V prípade záujmu o rekonštrukciu danej nehnuteľnosti možnosť vypracovať vizualizácie, projektové riešenia, projektové dokumentácie aj kompletné vybavenie - na kľúč. Samozrejmosťou je kompletná inžinierska činnosť vykonávaná našou spoločnosťou zaoberajúcou sa okrem sprostredkovania aj projektovaním a realizáciou vašich predstáv! Dôverujte profesionálom v obore, profesionálom v nehnuteľnostiach. Ceny uvedené v ponuke sú KONEČNÉ a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! V cene je kompletný právny servis, vypracovanie profesionálnych zmlúv, vklady na kataster aj s poplatkami, notárske overenia + možnosť využitia ďalších služieb ako financovanie, znalecký posudok,dedičské konania, vysporiadania, projektovanie a zrealizovanie vašich predstáv...

Virtuálna prehliadka:Maklér:

makler
Maklér:Jana Botková
Telefón:0905515824
E-mail:janabotkova-ZVNC-prr.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.