Kontakt Head

KONTAKTUJTE NÁS 

mob.: 0915 884 230

mail.: info-ZVNC-prr.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Druhá novinka Vypracovanie vizualizácie a vypracovanie projektu k rekonštrukcii RD zľava -25% pri kúpe RD z...

Na predaj pozemok 2586m2 v Dežericiach, časť Vlčkovo, pri Bánovciach n/B.

Cena:
44 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Bánovce nad Bebravou
Obec: Dežerice
Ulica: Vlčkovo
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 2586 m2
Vodovod: pri pozemku
Elektrina: pri pozemku
Plyn: neuvedené
Kanalizácia: nie je
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: BNOIV193
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

V blízkosti okres.mesta Bánovce n/Bebr., v obci Dežerice, časť Vlčkovo, ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok v OV o výmere 2586m2. Pozemok je začlenený do územného plánu obce, vhodný na výstavbu rodinného domu, prípadne rekreačnej chaty, alebo na podnikateľské účely. Inžinierske siete - elektrina a obecný vodovod sú v dosahu. Prístupová cesta je asfaltová. Veľkou výhodou umiestnenia pozemku je tiché prostredie a zároveň blízkosť okr. mesta Bánovce n/B. /len 6 km/, ako aj malá vzdialenosť  /len 2 km/ od hlavnej cesty spájajúcej Trenčín s Prievidzou. 

Cena 44 000 €

V prípade záujmu je možná výstavba rodinného domu na kľúč s možnosťou výberu materiálu, dispozície a dotvorenia interiéru podľa priania.

Foto je ilustračná vizualizácia možného riešenia RD.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o osobnú obhliadku ma neváhajte kontaktovať mailom ako aj telefonicky. Možnosť bezplatného finančného poradenstva ( riešime všetky banky na území SR s najlepšími podmienkami na trhu - možnosť nezáväznej ponuky na porovnanie). V prípade záujmu o rekonštrukciu danej nehnuteľnosti možnosť vypracovať vizualizácie, projektové riešenia, projektové dokumentácie aj kompletné vybavenie - na kľúč. Samozrejmosťou je kompletná inžinierska činnosť vykonávaná našou spoločnosťou zaoberajúcou sa okrem sprostredkovania aj projektovaním a realizáciou vašich predstáv! Dôverujte profesionálom v obore, profesionálom v nehnuteľnostiach. Ceny uvedené v ponuke sú KONEČNÉ a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! V cene je kompletný právny servis, vypracovanie profesionálnych zmlúv, vklady na kataster aj s poplatkami, notárske overenia + možnosť využitia ďalších služieb ako financovanie, znalecký posudok,dedičské konania, vysporiadania, projektovanie a zrealizovanie vašich predstáv...

Maklér:

makler
Maklér:Jana Botková
Telefón:0905515824
E-mail:janabotkova-ZVNC-prr.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.