Kontakt Head

KONTAKTUJTE NÁS 

mob.: 0915 884 230

mail.: info-ZVNC-prr.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Druhá novinka Vypracovanie vizualizácie a vypracovanie projektu k rekonštrukcii RD zľava -25% pri kúpe RD z...

Znížená cena !!! Prejaj 6-izb.RD v obci Svinná - EXKLUZÍVNE !

Cena:
74 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Svinná
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 6
Podlahová plocha: 224 m2
Plocha pozemku: 521 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: nie
Druh parkovania: garáž
ID inzerátu: BNOI50
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v tichej zastavanej oblasti v obci Svinná. Dom je situovaný na peknom mierne svahovitom pozemku s plochou 521m2. Rodinný dom má zastavanú plochu 112m2, celková úžitková plocha je približne 224m2 a pod domom sa nachádza pivnica cca 16m2. Vedľa rodinného domu sa nachádzajú skladové a hospodárske stavby. Pred domom je samostatná podzemná pivnica na ovocie a zeleninu.

Rodinný dom je postavený z póro-betónových tvárnic(kvádier) s čiastočnou kombináciou pálenej tehly. Strecha je plochá izolovaná IPA - nedávno prebiehala oprava nakoľko došlo k priesakom. Je zachovalý a v dobrej kondícii bez zjavných zásadných technických vád. Podlahy tvoria dlažby, koberce, pvc a betón. Okná a dvere sú pôvodné drevené. Kúrenie je riešené na prízemí závesným kotlom plynovým - rozvod oceľový, vykurovacie telesá radiátory. Ohrev TÚV nieje riešený.

Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka (230/400V), plyn a vodovod. Splaškové vody sú zvedené do žumpy.

Dispoziňé riešenie:

1NP: Vstupná chodba zo schodiskom, priechodzia kuchyňa do izby, samostatná izba, kúpeľňa s WC a odkladací podschodiskový priestor.

2.NP: štyri samostatné izby, nedokončená kúpeľňa, špajza a veľká loggia zo zadnej strany cez celú šírku domu.

V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

Celková cena je 74 000 € vrátane všetkých poplatkov a nákladov.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o osobnú obhliadku ma neváhajte kontaktovať mailom ako aj telefonicky. Možnosť bezplatného finančného poradenstva ( riešime všetky banky na území SR s najlepšími podmienkami na trhu - možnosť nezáväznej ponuky na porovnanie). V prípade záujmu o rekonštrukciu danej nehnuteľnosti možnosť vypracovať vizualizácie, projektové riešenia, projektové dokumentácie aj kompletné vybavenie - na kľúč. Samozrejmosťou je kompletná inžinierska činnosť vykonávaná našou spoločnosťou zaoberajúcou sa okrem sprostredkovania aj projektovaním a realizáciou vašich predstáv! Dôverujte profesionálom v obore, profesionálom v nehnuteľnostiach. Ceny uvedené v ponuke sú KONEČNÉ a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! V cene je kompletný právny servis, vypracovanie profesionálnych zmlúv, vklady na kataster aj s poplatkami, notárske overenia + možnosť využitia ďalších služieb ako financovanie, znalecký posudok,dedičské konania, vysporiadania, projektovanie a zrealizovanie vašich predstáv...

Virtuálna prehliadka:Maklér:

makler
Maklér:Jana Botková
Telefón:0905515824
E-mail:janabotkova-ZVNC-prr.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.