Kontakt Head

KONTAKTUJTE NÁS 

mob.: 0915 884 230

mail.: info-ZVNC-prr.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Druhá novinka Vypracovanie vizualizácie a vypracovanie projektu k rekonštrukcii RD zľava -25% pri kúpe RD z...

PREDANÉ !!! Predaj pozemku 634 m2 na výstavbu RD v obci Bobot

Cena:
7 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Bobot
Ulica:
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 634 m2
Vodovod: neuvedené
Elektrina: neuvedené
Plyn: neuvedené
Kanalizácia: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: BNOIV183
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

V obci Bobot, vzdialenej 12 km od mesta Bánovce n/B. a 13 km od kúpeľného mesta Tr.Teplice, ponúkame na predaj pozemok o výmere 634 m2. Pozemok je v OV, nachádza v intraviláne obce s IS - voda, elektrina, plyn v dosahu. Je veľmi vhodný na záhradkárske účely, výstavbu chaty, chatky, prípadne menšieho RD. Prístup je priamo z obecnej komunikácie. 

Obec Bobot má cca 750 obyvateľov. Nachádza sa v prostredí s krásnou prírodnou scenériou, obklopená okolitými pohoriami, lesmi, lúkami. Okolie ponúka bohaté možnosti na kultúrne, ale aj športové vyžitie, turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, prechádzky. Je tu dobrá občianska vybavenosť - obchody, škola /1-stupeň/, škôlka, pošta, zdravotné stredisko - obvodný lekár, zubný lekár, kultúrny dom, obecný úrad. V obci sa nachádza tlačiareň Ludoprint, kde je možné zamestnať sa. V blízkosti obce, smerom na Tr.Teplice pod kopcom Machnáč sa nachádza rekreačno-športový areál Rybník Machnáč s celoročnou prevádzkou. Areál ponúka príjemné posedenie v prírode s možnosťou predaja čerstvých pstruhov, kaprov, rekreačný lov na udicu, ako aj predaj čerstvo pečených pstruhov a kaprov. Na okraji Motešíc nájdeme v súčasnosti najväčší súkromný žrebčín na Slovensku, kde sa počas roka organizujú jazdecké podujatia, kurzy a medzinárodné jazdecké preteky vo všestrannej spôsobilosti  Motešice CCI*/**. Veľkým bonusom je blízkosť kúpeľného mesta Tr.Teplice, ktoré ponúka bohaté možnosti relaxu, oddychu, ale aj kultúrne vyžitie.  ODPORÚČAM HLAVNE PRE ZÁHRADKÁROV !!!

Cena 7 000 €

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o osobnú obhliadku ma neváhajte kontaktovať mailom ako aj telefonicky. Možnosť bezplatného finančného poradenstva ( riešime všetky banky na území SR s najlepšími podmienkami na trhu - možnosť nezáväznej ponuky na porovnanie). V prípade záujmu o rekonštrukciu danej nehnuteľnosti možnosť vypracovať vizualizácie, projektové riešenia, projektové dokumentácie aj kompletné vybavenie - na kľúč. Samozrejmosťou je kompletná inžinierska činnosť vykonávaná našou spoločnosťou zaoberajúcou sa okrem sprostredkovania aj projektovaním a realizáciou vašich predstáv! Dôverujte profesionálom v obore, profesionálom v nehnuteľnostiach. Ceny uvedené v ponuke sú KONEČNÉ a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! V cene je kompletný právny servis, vypracovanie profesionálnych zmlúv, vklady na kataster aj s poplatkami, notárske overenia + možnosť využitia ďalších služieb ako financovanie, znalecký posudok,dedičské konania, vysporiadania, projektovanie a zrealizovanie vašich predstáv...

Maklér:

makler
Maklér:Jana Botková
Telefón:0905515824
E-mail:janabotkova-ZVNC-prr.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.