Kontakt Head

KONTAKTUJTE NÁS 

mob.: 0915 884 230

mail.: info-ZVNC-prr.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Druhá novinka Vypracovanie vizualizácie a vypracovanie projektu k rekonštrukcii RD zľava -25% pri kúpe RD z...

3 izbová novostavba v radovej zástavbe - DVOREC časť Sliezska Osada

Cena:
87 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Bánovce nad Bebravou
Obec: Dvorec
Ulica: Sliezska Osada
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: vo výstavbe
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 90 m2
Plocha pozemku: 310 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: PEOI146
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predstavte si pohodlné bývanie v rodinnom domčeku v tichej lokalite obce Dvorec >> časť. Sliezska Osada v blízkosti Bánoviec nad Bebravou za cenu bytu s vlastným parkovaním. Celkové územie so zástavbou domov viac ako 8 000 m2 Vám vo svojej novej časti ponúka na predaj 17 pozemkov s novostavbami rodinných domov aj s detským ihriskom. Obec Dvorec, časť Sliezska Osada sa  nachádza len 7km od Bánoviec nad Bebravou alebo 27,5km od Trenčína. V obci Dvorec je kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, obchod, športový a detský areál.  Zástavka autobusu je v tesnej blízkosti.

Týmto Vám ponúkame EXKLUZÍVNE na predaj 3 izbové jedno-podlažné novostavby rodinných domov v radovej zástavbe. Domy ponúkajú úžitkovú plochu 70m2, zastavanú 85m2 a výmeru pozemku od 310m2 - podľa výberu.Je možnosť výstavby aj 5izbového  poschodoveho domu s užitkovou  plochou 140m2.

Domy budú postavené vo verzii HOLODOM z moderných a kvalitných materiálov, spĺňajúce nízko-energetický certifikát, okná a dvere plastové, steny v omietkach, podlahy betónové s podlahovým kúrením ktoré je riešené elektrickým kotlom PROTHERM RAJA so samostatnými regulátormi. Vodovod je riešený samostatnou vodovodnou prípojkou s mechanickým filtrom s vodomernou šachtou na pozemku. Odpad bude zvedený do vlastnej čističky odpadových vôd. Dom bude zastrešený klasickou pultovou strechou z povrchovo upraveného plechu - falcovaná krytina blachotrapéz Diamont. Prístupová cesta bude spevnená asfaltová. V celkovej cene je zahrnutý holodom, oplotenie celého pozemku so zatrávnením, terasa so zámkovou dlažbou a parkovacie miesto.

Výhody: Slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, MHD, turistika, cykloturistika, ochod, atď...

Celková konečná cena je 87 000 €. 

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o osobnú obhliadku ma neváhajte kontaktovať mailom ako aj telefonicky. Možnosť bezplatného finančného poradenstva ( riešime všetky banky na území SR s najlepšími podmienkami na trhu - možnosť nezáväznej ponuky na porovnanie).

Samozrejmosťou je kompletná inžinierska činnosť vykonávaná našou spoločnosťou zaoberajúcou sa okrem sprostredkovania aj projektovaním a realizáciou vašich predstáv! Dôverujte profesionálom v obore, profesionálom v nehnuteľnostiach. Ceny uvedené v ponuke sú KONEČNÉ a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! V cene je kompletný právny servis, vypracovanie profesionálnych zmlúv, vklady na kataster aj s poplatkami, notárske overenia + možnosť využitia ďalších služieb ako financovanie, znalecký posudok,dedičské konania, vysporiadania, projektovanie a zrealizovanie vašich predstáv...

Virtuálna prehliadka:Maklér:

makler
Maklér:Michaela Hoosová
Telefón:0905902287
E-mail:michaelahoosova-ZVNC-prr.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.