Kontakt Head

KONTAKTUJTE NÁS 

mob.: 0915 884 230

mail.: info-ZVNC-prr.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Druhá novinka Vypracovanie vizualizácie a vypracovanie projektu k rekonštrukcii RD zľava -25% pri kúpe RD z...

Na predaj starší RD v obci Bobot s pozemkom 1289m2.

Cena:
29 500,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Bobot
Ulica:
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: neuvedené
Podlahová plocha: 88 m2
Plocha pozemku: 1289 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: BNOIV170
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

V obci Bobot, vzdialenej 12 km od mesta Bánovce n/B. a 13 km od kúpeľného mesta Tr.Teplice, ponúkame na predaj starší jednopodlažný, 2-izbový rodinný dom so sedlovou strechou a škridlovou krytinou /zachovalý krov/ na pozemku o výmere 1289m2, zastavaná plocha cca 160m2 /vrátane prístavby a hospod. budovy/, úžitková plocha cca 88m2.

Popis:  Rodinný dom je v OV. Bol postavený z pálenej tehly a predáva sa v pôvodnom stave, čo umožňuje budúcemu majiteľovi rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Dom pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, dvoch prechodných izieb, priestrannej komory /možnosť prerobiť na izbu/ a prístavby. Taktiež je možné dobudovať ďalšie obytné miestností v podkroví. V celom dome sú betónové podlahy v kuchyni prekryté linoleom, na chodbe je dlažba. Stropy sú zvrchu betónové, zvnútra je palach + omietka. Na stenách sú známky po vlhkosti, čo je možné odstrániť novými modernými technológiami podrezania muriva v krátkej dobe 1 až 2 dní s doživotnou zárukou.                                                                                                                                     Nehnuteľnosť vrátane prístavby je napojená na obecný vodovod, elektrinu 220/380V a plyn. Prístup je priamo z obecnej cesty.V záhrade sa nachádza kopaná studňa a hospod. budova z pálenej tehly so zavedenou elektrinou. Výhodou danej nehnuteľnosti je veľký pozemok, končiaci na opačnej strane s prístupovou obecnou komunikáciou a s IS - elektrina, voda, plyn - pri pozemku. Možnosť využiť ako stavebný pozemok na stavbu ďalšej nehnuteľnosti. 

Obec Bobot má cca 750 obyvateľov. Nachádza sa v prostredí s krásnou prírodnou scenériou, obklopená okolitými pohoriami, lesmi, lúkami. Okolie ponúka bohaté možnosti na kultúrne, ale aj športové vyžitie, turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, prechádzky. Je tu dobrá občianska vybavenosť - obchody, škola /1-stupeň/, škôlka, pošta, zdravotné stredisko - obvodný lekár, zubný lekár, kultúrny dom, obecný úrad. V blízkosti obce, smerom na Tr.Teplice pod kopcom Machnáč sa nachádza rekreačno-športový areál Rybník Machnáč s celoročnou prevádzkou. Areál ponúka príjemné posedenie v prírode s možnosťou predaja čerstvých pstruhov, kaprov, rekreačný lov na udicu, ako aj predaj čerstvo pečených pstruhov a kaprov. Na okraji Motešíc nájdeme v súčasnosti najväčší súkromný žrebčín na Slovensku, kde sa počas roka organizujú jazdecké podujatia, kurzy a medzinárodné jazdecké preteky vo všestrannej spôsobilosti  Motešice CCI*/**. Veľkým bonusom je blízkosť kúpeľného mesta Tr.Teplice, ktoré ponúka bohaté možnosti relaxu, oddychu, ale aj kultúrne vyžitie.

Cena 29 500 €

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o osobnú obhliadku ma neváhajte kontaktovať mailom ako aj telefonicky. Možnosť bezplatného finančného poradenstva ( riešime všetky banky na území SR s najlepšími podmienkami na trhu - možnosť nezáväznej ponuky na porovnanie). V prípade záujmu o rekonštrukciu danej nehnuteľnosti možnosť vypracovať vizualizácie, projektové riešenia, projektové dokumentácie aj kompletné vybavenie - na kľúč. Samozrejmosťou je kompletná inžinierska činnosť vykonávaná našou spoločnosťou zaoberajúcou sa okrem sprostredkovania aj projektovaním a realizáciou vašich predstáv! Dôverujte profesionálom v obore, profesionálom v nehnuteľnostiach. Ceny uvedené v ponuke sú KONEČNÉ a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! V cene je kompletný právny servis, vypracovanie profesionálnych zmlúv, vklady na kataster aj s poplatkami, notárske overenia + možnosť využitia ďalších služieb ako financovanie, znalecký posudok,dedičské konania, vysporiadania, projektovanie a zrealizovanie vašich predstáv...

Maklér:

makler
Maklér:Jana Botková
Telefón:0905515824
E-mail:janabotkova-ZVNC-prr.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.