Kontakt Head

KONTAKTUJTE NÁS 

mob.: 0915 884 230

mail.: info-ZVNC-prr.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Druhá novinka Vypracovanie vizualizácie a vypracovanie projektu k rekonštrukcii RD zľava -25% pri kúpe RD z...

PREDANÉ !!! Predaj domu v Krásnej Vsi s pozemkom 688m2.

Cena:
73 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Bánovce nad Bebravou
Obec: Krásna Ves
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 111 m2
Plocha pozemku: 688 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: garáž
ID inzerátu: BNOIV153
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

V obci Krásna Ves ponúkame na predaj samostatne stojací trojpodlažný, úplne podpivničený 4-izbový dom so zastavanou plochou 105m2, podlahovou plochou cca 111m2, nachádzajúci sa na slnečnom, rovinatom pozemku o výmere 688m2. Prístup k nehnuteľnosti je priamo z obecnej komunikácie.                                        

Krásna Ves leží v severnej časti bánovského výbežku, pri juhozápadnom úpätí Strážovskej hornatiny na hornom toku rieky Bebravy. Nachádza sa v prostredí s krásnou prírodnou scenériou, obklopená krásnymi okolitými horami, lesmi, lúkami. Obec je vzdialená od okres. mesta Bánovce n/B. 15 km, od kúpeľného mesta Trenč.Teplice 14 km, od krajského mesta Trenčín  26 km.

Popis: Rodinný dom je situovaný v strede obce s krásnym výhľadom na obec a okolité hory. Bol postavený v roku 1970. Pri stavbe bol použitý materiál pálená tehla v kombinácií s kvádrom /vnútorná časť/, obvodové múry sú z kvádra. Strecha je sedlová s cementovou škridlou /zachovalá/ s dvomi funkčnými komínmi. Dom pozostáva z troch podlaží - suterén, prvé nadzemné podlažie a obytné podkrovie.                                                                                                                         Dispozícia: prvé nadzemné podlažie tvorí vstupná veranda, chodba, kuchyňa, tri izby, kúpeľňa s WC, špajza a miestnosť so vstupnými železobetónovými schodmi do suterénu a podkrovia. Podkrovie tvorí chodba so vstupom do izby a na priestrannú terasu, z ktorej je krásny výhľad na časť obce. Majiteľ v minulosti plánoval zastrešenie terasy škridlou. V podkroví sa nachádzajú ďalšie miestnosti, ktoré slúžia ako úložný priestor. V suteréne sa nachádza kotolňa s málo využívaným plynovým kotlom a bojlerom na teplú vodu. Ďalej sa v suteréne nachádza garáž, práčovňa s oceľovou smaltovanou vaňou, sklad dreva a uhlia s kotlom na tuhé palivo, sklad ovocia a zeleniny. Taktiež je je tu studňa s úžitkovou vodou na polievanie. Nehnuteľnosť je napojená na obecný vodovod, elektrinu a plyn, odpad je riešený žumpou. Kúrenie je ústredné plynové / možnosť elektr. kúrenia, aj na tuhé palivo/, ohrev vody zabezpečuje plynový bojler. Pôvodný stav nehnuteľnosti umožňuje novému majiteľovi zmenu dispozície podľa vlastných predstáv.

Obec Krásna Ves má výbornú občiansku vybavenosť, kultúrne a športové vyžitie. Veľkým bonusom je prírodné kúpalisko, multifunkčné ihrisko a krásna príroda s možnosťou turistiky, cykloturistiky, hubárčenia. V obci sa nachádza aj domov dôchodcov a pekáreň.

Rodinný dom je možné vymeniť za podobný v blízkosti Trenčína.

 Cena 73 000 €

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o osobnú obhliadku ma neváhajte kontaktovať mailom ako aj telefonicky. Možnosť bezplatného finančného poradenstva ( riešime všetky banky na území SR s najlepšími podmienkami na trhu - možnosť nezáväznej ponuky na porovnanie). V prípade záujmu o rekonštrukciu danej nehnuteľnosti možnosť vypracovať vizualizácie, projektové riešenia, projektové dokumentácie aj kompletné vybavenie - na kľúč. Samozrejmosťou je kompletná inžinierska činnosť vykonávaná našou spoločnosťou zaoberajúcou sa okrem sprostredkovania aj projektovaním a realizáciou vašich predstáv! Dôverujte profesionálom v obore, profesionálom v nehnuteľnostiach. Ceny uvedené v ponuke sú KONEČNÉ a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! V cene je kompletný právny servis, vypracovanie profesionálnych zmlúv, vklady na kataster aj s poplatkami, notárske overenia + možnosť využitia ďalších služieb ako financovanie, znalecký posudok,dedičské konania, vysporiadania, projektovanie a zrealizovanie vašich predstáv...

Virtuálna prehliadka:Maklér:

makler
Maklér:Jana Botková
Telefón:0905515824
E-mail:janabotkova-ZVNC-prr.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.