Kontakt Head

KONTAKTUJTE NÁS 

mob.: 0915 884 230

mail.: info-ZVNC-prr.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Druhá novinka Vypracovanie vizualizácie a vypracovanie projektu k rekonštrukcii RD zľava -25% pri kúpe RD z...

Hájnikova žena - Motorest

Cena:
299 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Prievidza
Obec: Horná Ves
Ulica: Hlavná cesta
Kategória: Hotely a reštaurácie
Druh: reštaurácia
 
Stav objektu: pôvodný stav
Rok výstavby: 2000
Podlahová plocha: 280 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: PEOI138
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:


Ponúkame Vám na predaj  zabehnutu prevádzku Motorestu za obcou Horná Ves smer na Žarnovicu.

Areál motorestu sa skladá z dvojpodlažnej kamennej budovy v ktorej sa nachádadza reštaurácia,bar, vínna pivnica a vonkajšie posedenie + samostatný výčap/výdaj. Budova motorestu bola kolaudovanú v roku 2000.

Po výstupe dreveným schodiskom budovy môžte vstúpiť do reštauračných priestorov, kde sa nachádza drevený barový pult s možnosťou posedenia, po ľavej strane sa prechádza na zastrešenú terasu a po pravej strane je situovaná jedáleň so zdvíhacími drevenými schodíkmi do oddeleného podkrovného priestoru vhodného k posedeniu. V zadnej časti sa nachádza kuchyňa a zadný vchod slúžiaci zamestnancom alebo na manipuláciu s tovarom.

Kuchyňa je plne zariadená a vybavená - 2 nové plynovo elektrické sporáky, 2 chladničky s mrazničkou, dvoj dresy, odsávanie, a ďalšie príslušenstvo.

V suteréne sa nachádzajú šatne, sociálne zariadenia + sprcha pre zamestnancov, sklady a vináreň ktorej interiér zdobia "priznané" kamenné základy budovy + má samostatný vstup do budovy.

V zadnej časti je technická miestnosť, ktorá zabezpečuje vykurovanie a ohrev TÚV s príslušenstvom: kotol na pevné palivo  Viadrus (nový -cca 3 roky), bojler na ohrev teplej vody.

Priamo pri motoreste sa nachádzajú dva väčšie altánky s posedením a pekný otvorený priestor oddelený od cesty v blízkosti prírody s drevenou preliezkou pre deti.

Pri  budove priamo pri hlavnej ceste je súkromné veľké parkovisko - kapacita cca 40 miest.

Motorest je v dobrom stave, aktívny a je plnej prevádzke už od roku 2000. Motorest má výhodnú polohu a aj stálu klientelu. 


Plochy: zastavaná plocha budovy 144m2, parkovisko skoro 700m2, pozemky areálu celkovo 1559m2.

Pri vážnom záujme dohoda na cene.

Cena  nehnuteľnosti: 299 000 €.

Po dohode je možnosť predaja aj s plnou podnikateľskou podstatou.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o osobnú obhliadku ma neváhajte kontaktovať mailom ako aj telefonicky. Možnosť bezplatného finančného poradenstva ( riešime všetky banky na území SR s najlepšími podmienkami na trhu - možnosť nezáveznej ponuky na porovnanie). V prípade záujmu o rekonštrukciu danej nehnuteľnosti možnosť vypracovať vizualizácie, projektové riešenia, projektové dokumentácie aj kompletné vybavenie - na kľúč. Samozrejmosťou je kompletná inžinierska činnosť vykonávaná našou spoločnosťou zaoberajúcou sa okrem sporostredkovania aj projektovaním a realizáciou vašich predstáv!

Dôverujte profesionálom v obore, profesionálom v nehnuteľnostiach. Ceny uvedené v ponuke sú KONEČNÉ a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! V cene je kompletný právny servis, vypracovanie profesionálnych zmlúv, vklady na kataster aj s poplatkami, notárske overenia + možnosť využitia ďalších služieb ako financovanie, znalecký posudok,dedičské konania, vysporiadania, projektovanie a zrealizovanie vašich predstáv...

Maklér:

makler
Maklér:Michaela Hoosová
Telefón:0905902287
E-mail:michaelahoosova-ZVNC-prr.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.