Kontakt Head

KONAKTUJTE NÁS 

mob.: 0915 884 230

mail.: info-ZVNC-prr.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Druhá novinka Vypracovanie vizualizácie a vypracovanie projektu k rekonštrukcii RD zľava -25% pri kúpe RD z...

Krásny slnečný pozemok 1748m2 v obci Prusy pri Bánovciach n/B. - na predaj

Cena:
dohodou
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Bánovce nad Bebravou
Obec: Prusy
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 1748 m2
Vodovod: pri pozemku
Elektrina: pri pozemku
Plyn: nie je
Kanalizácia: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: BNOIV138
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

V obci Prusy vzdialenej cca 5 km od Bánoviec n/B. ponúkame na predaj krásny slnečný pozemok o výmere 1748 m2 /21 x 83/m. Pri pozemku je elektrina, pripojenie na obecnú vodu je v riešení. Po dohode so susedom je možné na spoločné náklady dotiahnuť aj plyn. V obci ne je kanalizácia. Pozemok sa predáva vrátane podielu na prístupovej ceste.

Výhody: tiché prostredie, slnečný pozemok, pekný výhľad, blízkosť okres.mesta, pekná príroda, možnosť turistiky, cykloturistiky, hubárčenie, rybárčenie - v blízkosti priehrada. 

V prípade záujmu je možná výstavba rodinného domu na kľúč s možnosťou výberu dispozície a dotvorenia interiéru podľa priania.

Foto je ilustračná vizualizácia možného riešenia RD

Cena: Dohodou

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o osobnú obhliadku ma neváhajte kontaktovať mailom ako aj telefonicky. Možnosť bezplatného finančného poradenstva ( riešime všetky banky na území SR s najlepšími podmienkami na trhu - možnosť nezáväznej ponuky na porovnanie). V prípade záujmu o rekonštrukciu danej nehnuteľnosti možnosť vypracovať vizualizácie, projektové riešenia, projektové dokumentácie aj kompletné vybavenie - na kľúč. Samozrejmosťou je kompletná inžinierska činnosť vykonávaná našou spoločnosťou zaoberajúcou sa okrem sprostredkovania aj projektovaním a realizáciou vašich predstáv! Dôverujte profesionálom v obore, profesionálom v nehnuteľnostiach. Ceny uvedené v ponuke sú KONEČNÉ a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! V cene je kompletný právny servis, vypracovanie profesionálnych zmlúv, vklady na kataster aj s poplatkami, notárske overenia + možnosť využitia ďalších služieb ako financovanie, znalecký posudok,dedičské konania, vysporiadania, projektovanie a zrealizovanie vašich predstáv...

Maklér:

makler
Maklér:Jana Botková
Telefón:0905515824
E-mail:janabotkova-ZVNC-prr.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.