Kontakt Head

KONTAKTUJTE NÁS 

mob.: 0915 884 230

mail.: info-ZVNC-prr.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Druhá novinka Vypracovanie vizualizácie a vypracovanie projektu k rekonštrukcii RD zľava -25% pri kúpe RD z...

Výstavba 3-izb.prízemného RD - projekt

Cena:
dohodou
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Bánovce nad Bebravou
Obec: Bánovce nad Bebravou
Kategória: Projekty
 
Začiatok výstavby: podľa dohody
Konštrukcia: kvádrová
ID inzerátu: BNOIV132
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame výstavbu atraktívneho 3-izbového rodinného domu menšej veľkostnej kategórie. Je riešením pre ľudí, ktorí chcú mať dostatok súkromia a zároveň využiť výhody rodinného domu. Vhodný je pre 3-4 člennú rodinu. Bude stáť na upravenom pozemku s bezproblémovým prístupom. Vaše vozidlo bude chránené pred vplyvmi nepriaznivého počasia prístreškom, ktorý je súčasťou strechy domu. Kvalitné architektonické stvárnenie a zmysluplne navrhnutý interiér sú hlavnými znakmi tohto projektu. Majiteľ ocení pocit súkromia a pohody na terase vo vlastnej záhrade. V tomto dome nájdete pokojné bývanie s celodenným slnkom, ku ktorému prispievajú aj francúzske okná.

Dispozičné riešenie : V otvorenej časti domu bude umiestnená kuchyňa spojená s jedálňou a priestranná obývacia izba s východom na terasu. K vybaveniu kuchyne je samozrejmosťou špajza. K rodinnej pohode jednoznačne prispieva aj možnosť realizácie krbu /predpríprava/. Veľkou výhodou domu je aj samostatné WC. Pocit pohodlia a oddychu vám dodajú priestranné a prakticky riešené izby.

Dom bude nízkoenergetický, dôkladne tepelne odizolovaný od podlahy, steny aj strecha. Stropy budú priznané v obývacej časti podľa sklonu strechy, čo bude robiť dojem omnoho väčšej plochy. Dom bude odovzdaný ako holodom, ale navyše bude mať dodané všetky interiérové zárubne, dvere, laminátové podlahy. Po dohode je možnosť dotvorenia interiéru podľa predstáv a priania nového majiteľa a tiež dokončenie sanity, obkladov, oplotenia a dvora. V prípade záujmu je možnosť výberu stavebného materiálu. 

Nehnuteľnosť bude napojená na vodovod, elektriku a plyn. Odpad bude zvedený do žumpy, prípadne ČOV. V cene je zahrnutá projektová dokumentácia pre stavebné povolenie, inžinierska činnosť a kolaudácia. Stavbu je možné zrealizovať približne do 6 mesiacov.

Cena : dohodou

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o osobnú obhliadku ma neváhajte kontaktovať mailom ako aj telefonicky. Možnosť bezplatného finančného poradenstva ( riešime všetky banky na území SR s najlepšími podmienkami na trhu - možnosť nezáveznej ponuky na porovnanie). Dôverujte profesionálom v obore, profesionálom v nehnuteľnostiach. Ceny uvedené v ponuke sú KONEČNÉ a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! V cene je kompletný právny servis, vypracovanie profesionálnych zmlúv, vklady na kataster aj s poplatkami, notárske overenia + možnosť využitia ďalších služieb ako financovanie, znalecký posudok,dedičské konania, vysporiadania, projektovanie a zrealizovanie vašich predstáv...

Maklér:

makler
Maklér:Jana Botková
Telefón:0905515824
E-mail:janabotkova-ZVNC-prr.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.