Kontakt Head

KONAKTUJTE NÁS 

mob.: 0915 884 230

mail.: info-ZVNC-prr.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Druhá novinka Vypracovanie vizualizácie a vypracovanie projektu k rekonštrukcii RD zľava -25% pri kúpe RD z...

Stavebný pozemok 805m2 v obci Haláčovce

Cena:
9 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Bánovce nad Bebravou
Obec: Haláčovce
Ulica: Hlavná
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 805 m2
Vodovod: pri pozemku
Elektrina: pri pozemku
Plyn: pri pozemku
Kanalizácia: nie je
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: BNOI38
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pozemok s funkčným využitím pre výstavbu RD v obci Haláčovce priamo pri hlavnej ceste v centre obce. Plocha pozemku je 805m2. Približný rozmer skrz členitosti pozemku je 17m x 36m Pozemok je rovinatý ale od cesty je svah. Možný prístup na pozemok po obecnej kamenistej ceste poza pozemok alebo v prípade vysvahovania aj z hlavnej cesty. Inžinierske siete sú v dosahu - Plyn, vodovod aj elektrina.

V prípade záujmu o predmetný pozemok resp. o výstavbu RD Vám poskytneme odbornú konzultáciu prípadne vizualizáciu vašich predstáv zdarma, nakoľko naša spoločnosť sa už dlhé roky zaoberá projektovaním a výstavbou RD namieru podľa priania zákazníka.

V obci sa nachádza obchod, ihrisko, vodná nádrž(priehrada). Okresné mesto Bánovce nad Bebravou vzdialené 8km s dobrým prístupom autom ako aj autobusom s pravidelným spojom.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, zastávka autobusu, rybolov, turistika, cykloturistika. Cena 9 000 €

Ceny uvedené v ponuke sú KONEČNÉ a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! V cene je kompletný právny servis, vypracovanie zmlúv,vklady na kataster aj s poplatkami, notárske overenia + možnosť využitia ďalších služieb ako financovanie, znalecký posudok, projektovanie a zrealizovanie vašich predstáv. 

Maklér:

makler
Maklér:Bc. Ľubomír Bolfa
Telefón:0915884230
E-mail:lubomirbolfa-ZVNC-prr.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.