Kontakt Head

KONAKTUJTE NÁS 

mob.: 0915 884 230

mail.: info-ZVNC-prr.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Druhá novinka Vypracovanie vizualizácie a vypracovanie projektu k rekonštrukcii RD zľava -25% pri kúpe RD z...

RD Haláčovce - Pôvodný zachovalý stav - EXKLIUZÍVNE!

Cena:
48 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Bánovce nad Bebravou
Obec: Haláčovce
Ulica: Hlavná
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 90 m2
Plocha pozemku: 719 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: BNOI37
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený dom v obci Haláčovce, v pôvodnom ale zachovalom stave. RD je vhodný aj na okamžité obývanie prípadne k rekonštrukcii.

Dom je po technickej stránke v dobrom stave, žiadna vlhkosť, statické nerušenia atď. Úžitková plocha domu je 90m2, zastavaná 120m2, celého pozemku 719m2 a pivnice 40m2. Dom je situovaný na rovinatom pozemku vedľa hlavnej cesty - od cesty je svahovitý. Prístup k domu je aj zo zadnej strany po obecnej čiastočne spevnenej ceste. Rodinný dom je postavený vo večšej miere s pálenej tehly s miestne prípadnou kombináciou pórobetónu(kvádra), severná stena je zateplená. Strecha je valbová s krovom a so škridlovou pálenou kritinou. Podlahy sú kombinácia parkiet, dlažby, pvc a betónu. Steny sú s omietkami. Okná a dvere sú drevené (pôvodné) v celom dome a v jednej izbe menené nové plastové okno. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa a oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák. Rodinný dom je podpivničený dvoma miestnostami s ktorých jedna slúžila ako letná kuchyňa/dielnička a druhá ako technická miestnosť kde je situované kombinované centrálne vykurovanie( kotol na plyn ako aj na tuhé palivo), ohrev TÚV v zásobníkovom ohrievači a vodárnička na čerpanie vody z vlastnej studne. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V) aj plynová prípojka. Odkanalizovanie RD je riešené septikom. 

Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, zastávka autobusu, dieľňa, rybolov, turistika, cykloturistika. V obci sa nachádza obchod, ihrisko, vodná nádrž(priehrada). Okresné mesto Bánovce nad Bebravou vzdialené 8km s dobrým prístupom autom ako aj autobusom s pravidelným spojom.

V prípade akýchkoľvek otázok a záujmu o osobnú obhliadku ma neváhajte kontaktovať mailom ako aj telefonicky.

Cena včetne provízie a všetkých poplatkov je 48 000 €. Možnosť po dohode odkúpiť aj s pozemkom vedľa RD ktorý sa predáva samostatne za zvýhodnenú cenu!

Ceny uvedené v ponuke sú KONEČNÉ a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! V cene je kompletný právny servis, vypracovanie zmlúv,vklady na kataster aj s poplatkami, notárske overenia + možnosť využitia ďalších služieb ako financovanie, znalecký posudok, projektovanie a zrealizovanie vašich predstáv. 

Maklér:

makler
Maklér:Bc. Ľubomír Bolfa
Telefón:0915884230
E-mail:lubomirbolfa-ZVNC-prr.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.